Meist

Our Values

Our core values are a reflection of our vision and mission. Our values are established on a foundation so unique yet mutual to each of our clients; we are the future of sustainable water and that in itself is a foundation too concrete. We desire to grow the idea of the ‘Hybrid Well’ and persist in our efforts to maintain the water program while preserving the core concept of ‘Hybrid System’.

Consistency is the Key

We aim to constantly enhance our perception about invention by emerging with underdrain and rainwater solutions that the world has not yet visualised and experienced. We wish to further make this practice easier in ways that will promote maximum sustainability while providing a convenient, economical and advantageous end-solution to all our customers.

Investment is not all about Capitalisation

We invested all our efforts, time and resources turning our dream into a reality. Today, we do not just expect our client to exhaust their valuable assets over something that will not benefit them or be reliable for them. We are sure that the ‘Hybrid Well’ is a sustainable water solution that will not just benefit one, but all. Therefore, we do not let our consumer’s trust or investment go to waste.

Excellence is Priority

Our team is never reluctant to learn; we aim to pursue endless knowledge and so gain expertise in what we have already been doing and that is, executing the art of innovation beyond imagination. We are confident that the ‘Hybrid Well’ will last, not just in the market, but in the future world to come; and it is because of the success of this product that we are confident and eager to produce new products which could meet rainwater and underdrain concerns. There could surely be further modifications, additions, subtractions or even a replication, but what we created we are sure to let it stand out among the rest.

Meie lugu

Me lõime hübriidkaevu (Hybrid Well) aastal 2013 ja eesmärgiks oli projekt lõpule viia aastaks 2018; algne leiutis oli selle looja – Petteri – meistritöö. Kõigepealt jälgis ta teatud aja jooksul, kuidas äravoolusüsteeme tavaliselt paigaldatakse ja
seejärel hakkas sügavalt järele mõtlema selle üle, kuidas leida sama eesmärki teeniv lahendus tunduvalt vähema ajakuluga ja keskkonnasõbralikku lähenemisviisi kasutades.
Alguses oli tegu vaid ideega, kuid siis sai sellest pärast aastatepikkust pühendumist, uurimistöid, investeerimist ja muudatuste tegemist tegelikkus – töötati välja kontseptsioon, mille tulemusena sündis ‘Hybrid Well’.

Petteri on hübriidkaevu innovatsiooni vaimne juht. Ta oli veendunud ja teadlik, et see leiutis hakkab praegust süsteemi drastiliselt mõjutama. Arvestades pingutuste ja uurimistööde hulka, mida projekt edaspidi kaasa tooks, otsustas ta oma idee ja projekti kallal teha koostööd partneriga. Hoides ülal ja väärtustades omavahelisi suhteid ning 39-aastast ärikogemust, sai mõlemast selgroog, mis võimaldas hübriidsüsteemil tänu selle tegevusomadustele ja heale mainele turul saavutada tõelist edu.

Meie uskumus

Leiutamisele ja elimineerimisele lisaks on olemas jätkusuutlik ressurss „rohelise keskkonna loomiseks”, et pakkuda meile hüvesid nii olevikus kui veel tundmata tulevikus.

Meie nägemus

Süsteemi eesmärgiks on saavutada Maa roheline kujundus, mis näeb ette ja leiutab laiahaardelisi lahendusi ja tooteid vihmavee - ja äravoolu jaoks.

Meie missioon

Meie Hybrid Systemis kavatseme jätkata oma teadmiste ja uuenduslike mugavuste levitamist üle maailma – jäädes kindlaks oma jätkusuutlikule ja innovaatilisele leiutisele – see on meie ettevõtte ülim motiiv. Oma motiivi järgides püüame saavutada lahendusi, mis hõlmavad erinevaid funktsionaalseid torusid, erineva suurusega vihmaveekaevusid, äravoolukaevusid ja muid selliseid tooteid, millel on märkimisväärselt keskkonnasäästlik lähenemisviis ja taskukohased hinnad.

Saa tuttavaks meie meeskonnaga

Hybrid System on kuueliikmeline meeskond, mis on omaks võtnud ja edasi arendanud „hübriidkaevu” kontseptsiooni, mille eesmärk on jääda kindlaks oma jõupingutustele ning pakkuda Maale ja sellel elavatele inimestele uuenduslikke, keskkonna mõttes edumeelseid ja jätkusuutlikke lahendusi vihmavee ja äravoolu jaoks, mille levik aina kasvab..